تعمیرمحصولات سامسونگ

ارسال شده چهارشنبه 13 آذر 1398 | تعداد بازدیدها: 279 | شماره آگهی: #2110
اشتراک گذاری گزارش آگهی چاپ افزودن به علاقمندی ها
کشور: ایران
استان: تهران
شهر: تهران
محله: مجیدیه
آدرس: میدان ملت، مجیدیه شمالی، کوچه صالحی پلاک 19
شماره تماس: 22300020
نشانی سایت: http://ghaemservice.com

• محصولات شرکت سامسونگ
1. پوشاک
2. صنایع شیمیایی
3. تجهیزات الکتریکی
4. تجهیزات پزشکی
5. کشتی
6. نیم رساناها
7. تجهیزات مخابراتی
تعمیرگاه قائم سرویس با داشتن سالها تجربه در زمینه تعمیر و سرویس لوازم خانگی از جمله یخچال ، لباسشویی ، جاروبرقی توانسته است در خدمت همشهریان عزیز تهرانی باشد و رضایت آنها را جلب کند . ما در این مجموعه بهترین افراد را در حوزه تعمیر وسایل برقی و خانگی ، گرد هم جمع آورده ایم تا بتوانیم در سریع زمان ممکن ، با کیفیت ترین تعمیرکاران را برای شما عزیزان و به محل شما اعزام کنیم .
• خدمات ما در تعمیرگاه قائم سرویس
1. ما بعد از تعمیر وسایل برقی منزل شما ، برای مدت زمان مشخصی گارانتی تعیین می کنیم ، به طوریکه تمام قطعات تعویضی ارجینال و شرکتی مربوط به یخچال های شما که از جانب همکاران ما تعویض شده باشند دارای 3 ماه گارانتی رایگان و همچنین تمام قطعات مربوط به لباسشویی و جاروبرقی های شما دارای 6 ماه گارانتی از طرف تعمیرگاه قائم سرویس دارا خواهند بود .
2. ما در این مجموعه با دارا بودن شعب متعدد در سراسر تهران ، می توانیم در سریع ترین زمان ممکن ، افراد خود را برای ارائه خدمت به محل مورد نظر شما ارسال کنیم .
3. داشتن همکاران حرفه ای و توانمند
4. استفاده از قطعات مورد استفاده از طرف شرکت ما اصل می باشند . (محصولات بوش )
شما عزیزان و همشهریان گرامی می توانید جهت دریافت خدمات این شرکت ، با همکاران ما تماس حاصل فرمایید . همکاران ما پس از ثبت در خواست شما ، نسبت به اعزام نزدیکترین تعمیرکار به محل شما اقدام خواهند کرد .
تماس با ما:
میدان ملت، مجیدیه شمالی، کوچه صالحی پلاک 19
22300020
http://ghaemservice.com

آگهی های مشابه