درج آگهی، ترجمه روسی و خدمات بازرگانی با روسیه

ارسال شده شنبه 24 فروردین 1398 | تعداد بازدیدها: 164 | شماره آگهی: #7016
اشتراک گذاری گزارش آگهی چاپ افزودن به علاقمندی ها
کشور: روسیه
استان: مسکو
شهر: مسکو
شماره تماس: 79259057820+-989365998101+
نشانی سایت: http://www.eurasunion.com

با سلام
شرکت سادروژستوا روسیه با بیش از پانزده سال سابقه فعالیت بازرگانی و با بیش از ده سال سابقه تجارت با ایران، یک شرکت کاملا روس می باشد که دفتر آن در شهر مسکو روسیه مستقر است. این شرکت آمادگی خود جهت ارائه خدمات زیر به تولیدکنندگان و تجار ایرانی جهت ورود و صادرات کالا و خدمات خود به بازار روسیه را، اعلام می دارد:
1. ترجمه و درج آگهی شرکت با تمام اطلاعات مورد نظر شما در سایت های معتبر روسی، اوکراینی، قزاقستان و دیگر کشورهای آسیای میانه (هزینه این خدمات با توجه به اینکه آگهی شما در چه سایت هایی و در چه تعداد سایتی و با چه شرایطی درج می شود، متفاوت می باشد). آگهی شرکت شما توسط متخصصین امر در روسیه در سایت های معتبر و مرتبط با محصول و تخصص شما درج می شود و در ادامه کلیه مکاتبات و مذاکرات توسط ما و با هماهنگی شما انجام می شود.
2. بازاریابی محصولات شما در روسیه
3. همراهی شما در عقد قرارداد با طرف های روس
4. همراهی شما جهت حضور و یا بازدید از نمایشگاه های بین المللی روسیه، اوکراین، قزاقستان
5. حضور در نمایشگاه های روسیه از طرف شرکت های ایرانی (در صورتی که شرکت ایرانی مایل به اعزام نماینده جهت حضور در نمایشگاه نباشد)
6. بازدید از نمایشگاه و تهیه و ارائه گزارش و آمار و ارقام و اطلاعات مربوط به شرکت کنندگانی که می توانند شریک تجاری آینده شما باشند و پتانسیل همکاری با آن ها برای شما وجود دارد.
6. مشاوره و همراهی جهت ثبت شرکت و اجاره دفتر در مسکو
7. ترجمه مذاکرات آنلاین و حضوری
8. ترجمه کاتالوگ و سایت و ... از فارسی به روسی و اوکراینی
9. خدمات مربوط به اخذ گواهی تطابق کالا و دیگر مدارک لازم جهت ورود کالا به روسیه
10. ارائه خدمات مربوط به ترخیص کالا در روسیه
11. جستجوی کالا و محصولات تولیدی در روسیه و ایجاد امکان خرید مستقیم و بی واسطه برای شرکت های ایرانی که نیاز به محصول تولید روسیه دارند و یا به دنبال تولیدکننده و شریک تجاری مطمئن در روسیه جهت تأمین مواد اولیه و یا کالای مورد نیاز خود هستند
همچنین شرکت سادروژستوا روسیه با توجه به توانمندی ها و امکانات و دانش خود می تواند به عنوان نماینده شما در روسیه جهت انجام کلیه امور مربوط به بازرگانی، بازاریابی، عقد قرارداد با فروشگاه های زنجیره ای و توزیع کنندگان کالا، نمایشگاه ها، صادرات و واردات کالا به روسیه و از روسیه به ایران، با شرکت شما قرارداد عقد نماید
جهت تماس با شرکت، از طریق شماره موبایل درج شده در قسمت اطلاعات تماس و یا از طریق واتس آپ یا تلگرام اقدام نمائید. آدرس ایمیل درج شده فعال می باشد و در صورت دریافت ایمیل از شما، در اسرع وقت به درخواست پاسخ داده می شود.

آگهی های مشابه