گروه پایپینگ عارف قائمی

ارسال شده چهارشنبه 24 مرداد 1397 | تعداد بازدیدها: 295 | شماره آگهی: #5093
اشتراک گذاری گزارش آگهی چاپ افزودن به علاقمندی ها
کشور: ایران
استان: تهران
شهر: تهران
محله: پاسداران
شماره تماس: 09121463874

پیمانکار پروژه های پایپینگی کارخانجات تولیدی مواد غذایی،داروسازی،نیروگاهی،پالایشگاهی
طراحی و احداث انواع پلنت های کارخانجات صنعتی(0تا100)
پبمانکار فعال در زمینه سیستم های تصفیه خانه ای روغن خوراکی و خطوط تولید
کسب اطلاعات بیشتر لطفا از وبسایت ما دیدن فرمائین:
www.Ghaemipipiggroup.com
09121463874عارف قائمی

***سخن مدیریت
گروه پایپینگ عارف قائمی با بیش از دو دهه فعالیت در عرصه های مذکور و به پشتوانه ارائه با کیفیت ترین اجرا و احداث پروژه ها ،توانسته جایگاه خویش را به عنوان یکی از برترین شرکت ها و پیمانکاری های صنایع غذایی ،دارویی ، نفت و گاز تثبیت نماید.در ضمن تمامی تجارب و مهارت های را در کمترین و مطلوب ترین زمان ممکن در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

مهندس عارف قائمی


گروه پایپینگ قائمی با مدیریت عارف قائمی

با هدف تامین،اجرا، مشاوره و مهندسی ،با شعار " ما تا تحقق ایده هایتان با شما هستیم " در پروژه های فوق الذکر تاسیس و فعالیت میکند. شرکت سیستم مدیریتی خود را بر اساس " مدیریت بر مبنای هدف و نتیجه" قرار داده و پس از تحویل با رعایت مشتری مداری و همچنین رضایتمندی مشتریان خود را دنبال میکند.

گروه پایپینگ عارف قائمی با پشتوانه سالها تجربه و استفاده و بکارگیری از نیروهای تخصصی،با سابقه و نام آشنا بصورت تخصصی در قالب تامین و احداث کارخانجات صنعتی و پلنت ها و اجرای پروژه های نفت وگاز و پتروشیمی و صنایع غذایی و دارویی فعالیت میکند.

ما توانسته ایم در این مدت فعالیت خود با انواع شرکت ها و کارخانجات خصوصی و دولتی و همچنین فعالیت با انواع شرکت های اروپایی داشته باشیم .

لذا مفتخر خواهیم بود در صورت تقاضای مشاوره،اطلاعات خود را در اختیار شما قرار بدهیم و آمادگی خود را جهت ارئه قیمت اعلام می نمائیم

آگهی های مشابه